0 Kommentaarid SKU: l77052

Araabia Seina Decal Jumal Islami Seina Kleebis Home Decor Kiitke Issandat, Disain Seinamaaling Kalligraafia Araabia Moslemi Tapeet C346

On laos


Luua ruumi oma kodus, kontoris või tõesti kusagil, mis esitleb oma isikupära meie odav, vastupidav, lihtne paigaldada, vinüül graafika!!!

Toote Mõõdud :

20x57cm

42x118cm

57x160cm

28x80cm

Kui teil on vaja muid suurus,siis võtke meiega ühendust

Meie vinüül kleebised...

1. Me kasutame ainult kõrge kvaliteediga, home decor vinüül.

2.Paigaldada Pindala: kleebised võib rakendada kõik siledad pinnad, näiteks Seinad, Aknad, Uksed, Kapid, Plast, Metall, Plaadid, Lauad, jne., väga lihtne kohaldada nr šabloonid või käsi maali! (Rakendades kleebised kohta tekstuuriga seinad on natuke keerulisem)

3.Kleebised on kergesti eemaldatavad, kuid mida ei saa korduvkasutada/asendada; saate eemaldada vinüül kahjustamata pinna või teha seda määrdunud.

4.Oleme välja lõigatud ainult üks tahke tooni värvi vinüül, teist värvi sees on värv oma seinale või pinna, kui soovite rakendada seda.

5.Värve võib olla veidi erinev sõltuvalt oma ARVUTI seadeid.

Suurus decal võib olla natuke suurem, et näidata teile kõik üksikasjad

€4.68 €6.49

Jaga

Nool Seina, Telliskivi Pvc, Reptil, CHRISTIAN, Christian Kleebis, Telliskivi Disain Tapeet, Jumal õnnistagu Meie Kodu, Piibel Tapeet, Islam Tapeet, Decor Jumal.

Mudeli Number c346
Tsenseerida Kood c346
Stsenaariumid SEINA
Teema Muster
Stiil Kaasaegne
Brändi Nimi AIBOLI
Liigitus Näiteks Külmik, Suitsu Väljalasketoru, Kapp Pliit, Sest Kivi, Seina, Wc Kleebised, Mööbel Kleebised, Lüliti Paneel Kleebised, Korrus Kleebised, Akna Kleebised
Materjal PVC
Spetsifikatsioon Single-piece Package
Muster Lennuk Seina Kleebis
Otsi