0 Kommentaarid SKU: l11411

KONNWEI KW450 Täielik Diagnostika Skanner VW Audi VAG Auto Mootori Skanner 12V Auto Obd2 ABS Turvapadi Õli EPB DPF-Reset

On laos


KONNWEI KW450 Täielik Diagnostika Skanner VW Audi Istme Skoda-Koodi Lugeja Skanner VAG-seeria mootori skanner 12V carwith obd2 protokolli.

1.Mootori Süsteem

Kiiresti põhjuse kindlaks Mootori Süsteemi, ja väljalülitamine hoiatus tuli.See toob praeguste, püsiv ja ootel koode sõiduki mootori süsteem

2.ABS

Kui näed ABS (Anti-lock Brake System) tuli põleb, siis tean, et see on tõsine.KW350 saab aidata.Just seda kasutada, et teha kindlaks, mis on läinud valesti ühendades ühik et teie 16-pin port (tavaliselt alla oma rooli).Võite teha kindlaks, milline võiks olla põhjustab vea: madal pidurivedeliku, läbipõlenud kaitsme, või ebanormaalne signaale ratta andurid.

3.SRS (Turvapadi)

Kui SRS (Safety Turvasüsteem) tuli põleb, tähendab see, et Turvapadi juhtseade näeb probleemi süsteem.Saate kasutada KW350, et kontrollida, kas seal on rikke SRS-süsteemi ja saada see kinnitatud.See on väga oluline, et turvapadjad ei tööta korralikult kogu aeg.

4.Ülekande Süsteem

Kui märkate järgmist: käigukast libisemine, töötlemata vahetuses, hilinenud kaasamine, vedeliku lekke või edastamise hoiatus, siis auto võib olla vaja säilitada.Saate kasutada KW350 teha mitmeid diagnostika ja täpselt probleem ala, remont.

5.SAS

Rooli nurga andurit (SAS) on kriitiline osa ESC-süsteem, mis mõõdab rooli asend nurk ja kiirus pööra.SAS on väga oluline ohutuse juhi ja reisijate jaoks.Kui SAS-i valgus on sisse lülitatud, saate kasutada KW350 lugeda veakoode.Kui probleem on lahenenud, võite kasutada KW350 kalibreerida ümber ja selge koodid.

6.ESP Süsteem

Elektrooniline Stabiilsus Programm (ka Elektrooniline stabiilsuskontroll) võib suurendada sõiduki stabiilsust, avastamiseks ja vähendamiseks haardumise kadumist (lukustus).Kui ESP tuvastab kahju rooli kontrolli, kontrollige palun ESP valguse ja saad koodi lugemist enne, kui te midagi.See võib aidata teil vähendada võimalikku kahju, nii rahalised kui ka inim-elu.

7. Hangib VIN Info ja rohkem... (Kuni toetamine 108 süsteemid VAG sõidukitele)

KONNWEI KW450 kõik funktsioonid, mis on kooskõlas VW AUDI SKODA ja SEAT mudelid

Volkswagen

näiteks VW CC, EOS, Golf, GTI, Jetta, Passat, Phaeton, Polo, Jänes, Sharan, Tiguan, Touran, Touareg);

Audi(A3, A4, A6, A7, A8, A5, Q3, Q5, Q7, R8, RS3, TT, PP, RS5, S4, S6);

Näiteks Skoda (Octavia, Kiire, Yeti, Kodiaq, Fabio, Superb);

Sest Iste (leon, Ateca, Ibize, Altea, Padi, Nööri, Alhambra).

Näiteks Lamborghini(URUS 2018-2019 ,Gallardo 2008-2014 , Gallardo NF / Huracan 2014-2018 , Aventador 2012-2018)

Näiteks Bugatti:(Veyron 2001-2016 , Chiron 2017-2019)

KONNWEI KW450 Professionaalne 9 erifunktsioone, näiteks VAG sõidukitele

1.Õli Reset Teenus:

Võimaldab teil teha reset Mootori Õli Elu süsteemile, mis arvutab optimaalse õli elu muutus intervall sõltub sõiduki sõidu tingimused ja kliima.

2.EPB Teenus:

Aitab säilitada elektrooniline pidurdus süsteem, ohutult ja tõhusalt, väljalülitamine ja aktiveerimine piduri süsteem, aidates pidurivedeliku kontroll, avamise ja sulgemise piduriklotsid ja milles pidurite pärast plaadi või pad asendamine, jne.

3.DPF Teenus:

Võimaldab teostada mitmeid funktsioone Diislikütuse Tahkete osakeste Filtri süsteemi.TPMS Teenus: Võimaldab kiiresti üles otsida rehvi anduri Id alates sõiduki EKÜÜD, samuti teha TPMS programmeerimine ja reset korra pärast rehvi andurid on asendatud.

4.PVT teenus:

Võimaldab skanneri hinnata aku riik, jälgida lähedal-circuit praegune, registri-aku asendamine ja aktiveerida ülejäänud sõiduki seisukorra.

5.SAS-i rooli nurga andurit teenus:

aitab selge viga rooli nurga andurit mälestusi ja mängib olulist rolli rooli nurga andurit kalibreerida.

6..Pihusti Kodeerimine

Lekib narkomaanide ja mõned surnud süstijate võib olla vastamata isegi juhul, kui mõni pihusti on keelatud.Otherproblems koos süütesüsteemiga ja mehaanilised komponendid ka ei näita rpm kahju, kui pihusti on välja lülitatud.

7.TPS Throttle Kohandamine

Throttle keha on toru, mis sisaldavad pöörleva korter(liblikas), mida kasutatakse, et kontrollida summa õhu sisenemist mootori.Elektrooniliselt kütuse süstida auto , throttle position sensor ja air flow sensor suhelda arvuti , mis annab vastav kütuse kogus vajalik, et süstivate narkomaanide seas.Seda peab vaja uuesti õppida, throttle sensor positsiooni pärast arveldus-või remondi

8.Vedrustus

9.9.Säti Lamp

KONNWEI KW450 Toetada Keeled

1.Inglise

2.Saksamaa

Toetada Elu-ajal Vaba Update

Toetab tasuta online update

Scan tööriista automaatselt update ise muretsemata.Powered by KONNWEI Uplink värskendamise tööriista.lisateavet saate alla laadida update tööriista itoscanner.com

Packaing nimekirja

1* KONNWEI KW450 VAG Scanner

1* Mini USB kaabel

1* Kasutusjuhend

1* Nailonist Kott

1* Pappkarp Pakendi

1.- Palun veenduge, et teie maksekonto on saadaval enne kui pakkumise objekt.

€61.73 €88.18

Jaga

Renault Skanneri, Vas5054, KONNWEI, Audi Vag, Obd2, Elm327 Ford, Audi A3, Konnwei Kw650, Renault Scanner, Selge Coat Pliiatsi Aplikaator.

Mootori Süsteem 12V auto
Functions6 02 Anduri Test
Functions7 Pardal Järelevalve
Tarkvara Uuendus Jah
Riistvara Versioon näiteks VAG Autod VW Audi
Functions3 I/M Valmidus
KONNWEI KW450 Täielik Diagnostika Scanner
Loend1 LOE KOODID
Protokoll obd2 protokolli
Brändi Nimi KONNWEI
Functions9 Sõiduki lnformation
Keel inglise, Saksamaa
Tarkvara Versioon KONNWEI KW450
Täielik Diagnostika Scanner näiteks VW Audi Seat Skoda
Functions8 Evap systen
Functions5 Hetkeseisund
koodi lugeja scanner näiteks VAG-seeria
Toote Tüüp Kood Lugejate & Scan Vahendid
Päritolu CN(Päritolu)
Sertifitseerimine CE
Functions4 Andmevoo
Functions2 KUSTUTADA KOODID
Otsi