1 Kommentaarid SKU: l10867

PUBG Moible Töötleja Gamepad Tasuta Avatud Tule Eesmärk Vallandab PUGB Mobile Game Pad Grip L1R1 Juhtnuppu IPhone ja Android Telefon

On laos


Kirjeldus:

1. Ühildub Mitme Mängud: Mõeldud mängud iPhone ' i IOS ja Android, nagu mängude jaoks PUBG, sest Noad Välja, Ellujäämise nimel Eeskirjade Royale, Kriitilise Ops jne.Nii kaua, kui mäng võimaldab kohandamine ja lohistades võtmete, saate mängida seda mobile game controller.

2. Väike Ekraan Hõivatus: Võrreldes sarnaste toodete, meie mobile game controller vähendab kasutada mobiiltelefoni ekraani, väldib oklusioon mobiiltelefoni kaamera ja kaart mängus, ja see ei mõjuta osavalt mängu operatsiooni.

3. Disaini Mõttes: game controller on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest.Nupp on valmistatud metallist, mis võib pikendada selle kasutusiga ja kiirema reageerimise kiirus.Koos elektrostaatiline induktsioon, kui te puudutage vallandada nuppu, ta reageerib kohe.

4. Lihtne kasutamine: Kasutades PUBG mobiil kontroller, mida saab kasutada oma nimetissõrme vajutage nuppu liigutada, pöörata, et eesmärk ja tulistada samal ajal.Teil on vaja ainult koht nuppu otse üle oskus nuppu ja seejärel puudutage metallist või silikoonist osa käivitamiseks oskus.

5. Väike ja Kaasaskantav: mäng vastutav töötleja on väga kerge ja saab teha ümber.Sellega saate nautida mängu igal ajal, igal pool.

Tehnilised andmed:

Materjal: vask ja silikoon

Kohaldatavad mudel: mobiiltelefonid ja tahvelarvutid

Värv: kuldne ja hõbedane

Pakkeleht:

Mängu Kontroller*2

€0.96 €1.74

Jaga

Chrono Trigger Joonis, Kate Vaba Tulekahju, Analoog Stick, Joypad Juhtnuppu Android, F2 Mobile, Telefon Vallandada, Joystick Touch, Gamepad Pubg, Võtmehoidja Pubg, Lüliti Sx.

USB no
Liidese Tüüp USB
Ühilduva Mark/Mudel Puudub
Mudeli Number Uus PUBG Mobiil Controlle
Päritolu CN(Päritolu)
Tugi Dropship/Hulgi/Epacket
Brändi Nimi Rondaful
Otsi