1 Kommentaarid SKU: l10713

Multi-Funktsionaalne Kaasaskantav Auto Sülearvuti Söömine Rool Laua Must Sõiduki Kaasaskantav Mount Sahtel Sülearvuti Notebook Tabel

On laos


27300 Omadused:

ta Tech Zone kaasaskantav auto salve mahub mitmeid erinevaid rakendusi, kellel oma tablett, Bluetooth klaviatuuri, või lihtsalt kasutada söömise pinnale.

Tsooni Tech kaasaskantav auto tray on õhuke disain ning kerge konstruktsioon, mis mahub tagasi auto iste, kui seda ei kasutata.See on lihtne ja moedisain, täielikult funktsioon ja praktiline.Lihtsalt alustest kõige auto rooliratas, pakkudes mugav platvorm iPad, sülearvutid ja muude tahvelarvutid.

See Tsoon Tech kaasaskantav auto tray on kokkupandav, saab kanda ja salvestada see lihtsalt tagaistmel tasku, samal ajal ei kasuta.See Tsoon Tech toode on ideaalne auto reisida, äri-büroo-ja vaba aja kasutamise, vaid ka väga sobiv reisida oma auto, eriti lastega peredele.

Tehnilised andmed:

Materjal: ABS

Suurus: 300*175*12mm

Kaal:177g

Värv: must/hall

Pakett sisaldab :

1x Tabel Söömine Laua

Märkused:

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Tagame, et stiil on sama, nagu on näidatud pilte.

Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

€4.91 €8.03

Jaga

Auto Sülearvuti Tabel, Laste Iste, Tagumine Iste Tabel, Auto Toidu Salve, Auto Omanik Sülearvuti, Auto Toidu Hoidja, Sülearvuti Mount, Auto Sülearvuti Seista, Toidu Lauda Auto, Suur Tool.

Materjal ABS
suurus 300*175*12mm
Kaal 177g
Värvi Nimi must
Päritolu CN(Päritolu)
Otsi