2 Kommentaarid SKU: l10517

Micro-USB 2.0 OTG Kaabel Minna Adapter Mees Micro USB Female USB-Android Telefonid, Tabletid

On laos


Kirjeldus

Selle OTG kaabel, lihtsalt ühendada oma micro-usb-telefon, alates mees-micro-usb-port ja lisada juhi emane usb port, siis saate saata faile otse oma mobiiltelefoni või tabletid lihtsalt nagu host.Võimaldab ühendada seadmeid, nagu flash drive, card reader, hiir või klaviatuur sinu Micro-USB OTG suudab tahvelarvutit või Nutitelefoni, kontrolliv seade hiir ja klaviatuur.Kõik ühes, see pakub mugavam on kiire ja lihtne andmete lugemine ja backup ilma vastuvõtva.

Omadused

- Värv: Must.

- Materjal: ABS

- Pikkus: Umbes 16cm.

- Kaasaskantav ja Mitmekülgne: kaasaskantav OTG kaabel annab mugav ja lihtne nutikas telefonid ja tabletid vastuvõtva asendamine ARVUTI, et vaadata pildi -, muusika kuulamine, andmete muuta pärit flash draiverid, muuda faile klaviatuuri või hiired.

- Plug and Play, kerge ue: peab olema üle pildid, muusika, video faile, kui te ei saa andmeid edastada läbi pilve või WiFi ühendus.Samuti saab telefoni avada ja saada juurdepääsu telefoni throgh oma hiiri, kui telefoni ekraan on katki.

- Laadimine Telefon Hädaolukorras: telefoni OTG lõppu on võimalik output power teise telefoni teisel pool läbi täiendav laadimine USB kaabliga.MÄRKUS: ei toeta OTG ja aku laadimine üheaegselt.

- UNIVERSAALNE ÜHILDUVUS kõige populaarsem Android ja Windows nutitelefonid, tahvelarvutid, mis toetavad OTG funktsioon.

1 x Micro-USB 2.0 OTG Kaabel Minna Adapter Mees Micro USB Female USB-Android Telefonid, Tabletid (Must)

€0.78 €1.30

Jaga

Cabl Micro-usb, Usb-kaabel 40gbps, Usb-av Capture, Midi, Micro Usb, Auto Audio, Juhe, Micro-usb, Sexi Tablett, Usb Otg, Kohandada Usb.

Sugu Mees-Naine
Varjestus Muud
Versioon USB 2.0
Brändi Nimi Foxnovo
Mudeli Number Audio Video Cables
Funktsioon Puudub
Tüüp USB Kaablid
Taotlus Arvuti
Pakkimine Muud
Konnektor A Micro Usb
Pakett Jah
Konnektor B USB
Välisläbimõõt 1
Otsi