0 Kommentaarid SKU: l10450

Jaapani Stiilis Puidust Cup Loominguline Kreektürn Puit Isolatsioon Tee Tassi Puidust Tass Kohvi Joomist Tassi Kohvi Tassi & Alustass Komplekti

On laos


sid:

Valmistatud laadi kreektürn puit loodusega lakk, taastuvate ja korduvkasutatavad.Regulaarne kasutamine kreektürn puit tassid on hea sinu tervisele ja aitab sul taasavastada kasu jood teed ja nautida elu rohkem, mugavalt.

Hea kasutamiseks erinevatel juhtudel, näiteks joogiveevarude, tee, kohv, espresso, vesi, vein, viski, väike portsjonit supp, mingit kuuma või külma jooki, taimeteed, isegi teatud külmad desserdid ja palju muud tavatu kasutab.

Värvitud lakkima puu mahla, keskkonna sõbralik, mitte-mürgine, hea stabiilsuse.Seal on nõrk lõhn, mõne aja möödudes, lõhn kaob.

Säilitab temperatuuri kuumad joogid talvel ja külmad joogid suvel.Temperatuur ei edastamine väljaspool, nii et see ei ole kunagi liiga kuum või liiga külm käsi, kui nende hoidmisel.

Perioodiliselt pühkige natuke oliiviõli, kasutades rätik ja pühkige liigne taastada puit tera oma esialgse ilu, kui see tundub olevat kuivamist.

Märkus: Tegelik värvitoon võib olla veidi erinev pilt, mis on tingitud erinevatest jälgida ja valguse mõju.

Kirjeldus:

Materjal: Puit

Sisaldab:1tk

€1.07 €1.56

Jaga

Hiina Tee Tass Kaanega, Klassikaline Kohvi Tassi Komplekt, Kriips Komplekt Kia Picanto, Japanease Tee Komplekt, Cofee Cup, Bambusest Kruus, Chilis, Kohvi Tassi Komplekt, Kauss Tee, Tass Ja Alustass.

Tüüp Kohvi Tassid
Tehnika Handpainted
Päritolu CN(Päritolu)
Drinkware Tüüp Tassi & Alustassid
Kogus 1
Brändi Nimi TPXCKz
Materjal Puit
Sertifitseerimine EMÜ, FDA, SGS
Funktsioon Varuta, Ühekordselt
Otsi